top of page

Вікторія Свистун – призерка Міжнародних змагань з фігурного катання

Дев’ятирічна жмеринчанка Вікторія Свистун вже вчетверте стала призеркою Міжнародних змагань з фігурного катання. Одного разу вона з татком Володимиром поїхала до Вінниці, щоб покататися на роликах, але до роликів діло не дійшло – юній дівчинці вдалося підкорити льодову арену! «Фігурне катання мене одразу захопило, це, як танці, але ще прекрасніше!» – розповідає учениця 4-го класу Школи-ліцей Вікторія Свистун. Тато і мама пишаються своєю донечкою, радіють її успіхам: «Нам приємно, що Вікторія удостоєна бути на двох Дошках пошани у школі: як відмінниця, і як одна з кращих спортсменок». У 2013р. дівчинка вперше виступила на Міжнародному турнірі «Vinnitsa Trophy» та посіла 5-те місце в категорії «Pre-Bronza». У 2014р. на таких же змаганнях Віка виборола 3-тє місце в категорії «Bronza» та срібну медаль – здобула на турнірі «Весняна хвиля» у м.Одесі. У цьому році Вікторії довелося позмагатися на Міжнародних змаганнях «Vinnitsa Trophy-2015» із учасниками з 9-ти країн світу: Білорусії, Казахстану, Австрії, Франції, Ірландії, Лівану, Філіппін, Японії та України. Дівчинка представляла рідну Жмеринку і знову стала призеркою – 4 місце у категорії «Срібло». На запитання про що мріє, Вікторія скромно відповідає: «Хочу, щоб у нашому місті побудували справжню льодову арену, де б я змогла навчати діток фігурному катанню». Ось така юна прекрасна дівчинка живе серед нас із благородною метою у житті! Пишаємося і зичимо нових перемог!